Naše motto „Reklama, kterou si zákazník rád odnese domů”

Také to znáte z vlastní zkušenosti?  Rozhodnete se strávit příjemnou chvilku v kavárně, či v restauraci a k objednané kávě Vám přinesou hygienicky balený cukřík. Stejný  jako všude jinde. Oč by bylo zábavnější, kdyby měl každý podnik na cukru své logo, ve svých barvách, se svou reklamou. Reklamou, kterou si zákazník, pokud nesladí, rád odnese domů.  A protože naším cílem je, aby všichni zákazníci odcházeli spokojení, nabízíme i menším podnikům možnost objednávky reklamních cukříků v  sériích, které by u velkovýrobců byly nerentabilní.  Přinášíme řešení pro každého. S námi bude Váš život už vždy sladký.

O nás

V roce 2012 nás napadlo, že budeme nabízet do menších restaurací a kaváren cukříky ke kávě, které by nesly název daného podniku a pomohly tak propagovat jejich značku. Rozhodli jsme se proto začít budovat firmu která by byla zaměřená na reklamní výrobu hygienicky baleného cukru a postupem času i doplňků ke kávě a čaji. Projekt jsme oficiálně odstartovali pořízením balící linky a výstavbou zbrusu nové výrobní linky. Postupem času začínáme zjišťovat, že se nápad dobře uchytil a zájemců  je široká škála. Vyvíjíme nové produkty, abychom pokryli veškeré požadavky klientů. A protože jdeme s dobou, připravujeme v současné době i e-shop. Věříme, že nám otevře dveře k dalším zákazníkům nejen v České republice. My tak budeme moci rozšířit výrobu a  vytvořit další pracovní místa. Přidejte se k nám a uvidíte sami.

Elektronizace procesů

Snažíme se maximálně automatizovat celý proces objednávky, abychom byli schopni rychle vyhovět požadavkům klientů a náš systém postupně ještě zdokonalujeme. V nejbližší době bude možné, aby si zákazník vytvářel vlastní návrhy online a viděl hned výsledný efekt.

Pole působnosti

Jelikož lze celý proces objednávky provést elektronicky, pole působnosti je neomezené a de facto i mezinárodní. Díky modernímu systému přepravy jsme schopni hotové objednávky expedovat po celé ČR do 24 hodin od potvrzení expedice, a to za minimální poplatek za dopravné.

Termíny zhotovení

Díky vlastnímu systému grafické přípravy jsme momentálně schopni zhotovit papírové předlohy pro samotné zabalení do 14 dnů od potvrzení objednávky a schválení návrhu tiskových dat. V budoucnu jsme připraveni reagovat v mnohem pružněji, od schválení návrhu a výroby do expedice přepravní společnosti uplyne řádově jen několik hodin.

Kvalita cukru

Do papírových sáčků vždy dáváme ověřený cukr. V případě třtinového cukru používáme originální hnědý Mauritius. Cukr nijak neupravujeme, z originálního 50kg balení putuje rovnou do balicí linky, kde se ještě kontroluje hrubost zrna a případné shluky krystalů. Zajištěna je tedy maximální kvalita naplněného sáčku.

Možnosti potisku

Na papírový kotouč jsme schopni tisknout v barvách PANTONE, nicméně standardně se využívá pouze čtyř barev, protože drtivá většina podniků nepotřebuje mít plnobarevné potisky. Podrobnější informace o tisku a možnostech rádi zodpovíme na naší kontaktní adrese. Potisk vytváříme spolu s Vámi, jde přece o Vaši reklamu.

Cenová politika

Projekt vyvíjíme již přes rok. Stále sbíráme zkušenosti a snažíme se, aby výrobní náklady při zachování vysoké kvality byly co nejnižší. Nízkonákladová  výroba znamená příznivější ceny pro naše zákazníky. Základem našeho úspěchu jsou vlastní výrobní prostory blízko Plzně a spokojení zaměstnanci ve všech fázích výroby. Zkrátka vyzkoušejte a uvidíte sami – připravíme Vám produkt na míru, se kterým budete určitě spokojeni. A my se budeme těšit, že se k nám budete rádi vracet.

Joomla SEF URLs by Artio