Hygienicky balený cukr vyrábíme ve 3 základních rozměrech. Každý sáček obsahuje 4g bílého nebo třtinového cukru, který si sami dovážíme z Mauricia.

Výběr typu cukru vždy záleží na Vašich požadavcích. Pro Vaši lepší představu Vám v tomto krátkém článku představíme detailní popis.

Typ A

Základní velikostí je tzv. trubička, nebo chcete-li cigáro, která má rozměry 45mm x 100mm v rozloženém stavu a v zabaleném pak 17mm x 100mm.

Typ B

Další velikostí je menší polštářek, který je zřejmě nejlepší variantou pro ty, kteří mají větší logo, které se však nevejde na velikost trubičky (cigára). V rozloženém stavu má polštářek velikost 63mm x 72mm v rozloženém stavu a v zabaleném pak 32mm x 72mm.

Typ C

Poslední velikostí je pak velký polštářek, který je vhodný pro umístění většího množství informací a log. V rozloženém stavu má velký polštářek velikost 80mm x 72mm a v zabaleném stavu pak 40mm x 72mm.

Hygienicky balený cukr jsme schopni potisknout libovolnými barvami dle Vašeho přání na bílý či hnědý papír. Pro potisk Vašeho cukříku je Vám k dispozici celá tisková plocha.

Všechny naše cukříky tiskneme technologií flexotisku a pro výběr barev využiváme systém PANTONE®. Vaše cukříky umíme potisknout celoplošně (oboustranně), přičemž ale cena ze tento potisk zůstává stejná.

Jako materiál k tisku používáme lesklý nebo matný papír s nánosem PE fólie, která zajišťuje stálou kvalitu cukru při skladování. Pro třtinový nebo hnědý cukr máme k dispozici speciální hnědý/přírodní papír, který se hodí mimo jiné k rozlišení druhu cukru.

Důležité výjimky při výběru potisku cukříků

  • na hnědý/přírodní papír nelze tisknout bílou barvou
  • na hnědém papíru zanikají křiklavé barvy
  • zlatá a stříbrná barva vyniká lépe na bílém papíru

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat náš sladký tým.

Joomla SEF URLs by Artio